O nás

Otvárame už túto zimnú sezónu 2022/2023

Moderné novootvorené  Chalety s nádychom prírodných materiálov a elegancie sa nachádzajú v krásnej prírode Valčianskej doliny hneď vedľa strediska Snowland a ponúkajú komfort a príjemnú atmosféru priamo v srdci doliny.

V zimnom období je lokalita vhodná aj pre lyžiarov nakoľko sa 500 metrov od chaletov nachádza lyžiarsky vlek. Priaznivo položený severo-východný svah vytvára dobré podmienky pre lyžovanie a snowboardovanie aj pre tých najmenších. Upravované a technickým snehom zasnežované lyžiarske svahy sú položené v nadmorskej výške 510 až 830 m.

pexels-nejc-košir-338936
mala_fatra_04.ocrrz__large

Chalets Valča sú moderné prízemné chaty s nádychom prírodných prvkov a krásnymi výhľadmi, ktorá sa nachádza sa priamo v stredisku Valčianska dolina. Je navrhnutá pre oddych, čas s rodinou i súkromie.

Chata bola navrhnutá dizajnérmi s dôrazom na dokonalý komfort a oddych v lone prírody v srdci Malej Fatry.

V naších chaletoch sa nachádza aj vonkajší krytý wellness, ktorý má terasu so zapustenou luxusnou 5-miestnou vírivkou s vnútorným osvetlením a s výhľadom na okolitú prírodu, fínskou saunou a relaxačnými lehátkami. Výnimočnú atmosféru relaxu a pokoja tu dopĺňa hlavne okolitá príroda. Sauna je za príplatok podľa cenníka.

Pokiaľ preferujete luxusné ubytovanie v Martine a okolí a hľadáte ubytovanie v súkromí na prenájom, ste na správnej adrese.

Tieto moderné chaty vo Valčianskej doline sú ideálnou možnosťou pre rodiny s deťmi, na wellness pobyty i ako ubytovanie s partiou priateľov , či Vianoce alebo Silvestra.

Zarezervujete si Váš pobyt u nás a prežite Vašu najlepšiu dovolenku v prírode. Chalets Valča Vám odporúča aj web MegaUbytovanie.

horska chatachalets valča 4

Splňte si svoj sen ešte dnes

Okrem Chaletu Bambi pre vás pripravujeme aj ďalšie chaty. Nájdete ich na tomto
miesto už čoskoro.

chalet valca