PONUKA CHALETOV

Vyberte si z našej ponuky chatu svojich snov
chalet valča021chalet vyber 2

Chalet Bambi

Max. pre 10 osôb
Cena od 350 €/noc

Chalet FOR(r)est

Pripravujeme…

Chalet Valča

Pripravujeme..

whatsapp image 2024 03 30 at 17.05.34

CHALET BAMBI

Cena od 350 €/noc
Chalet Bambi je prvou vybudovanou chatou v rámci komplexu Chalets Valča – moderných chát s nádychom prírodných prvkov a krásnymi výhľadmi, ktoré vám vyrazia dych. Je navrhnutá pre oddych s priateľmi, vzácny čas s rodinou i romantické chvíle v súkromí. Pozostáva z troch spální, dvoch kúpeľní s toaletou, kuchyne, jedálenskej a obývacej časti, lazy zóny, detského sveta, terasy a vonkajšieho krytého wellnessu.
 
Celá chata sa nesie v duchu lesa a všetkým priestorom dominuje prírodné drevo a zelené doplnky. Interiér je rovnako, ako názov chaletu inšpirovaný Disneyho príbehom o srnke Bambi, ktorá dodáva tomuto miestu rozprávkovú atmosféru. V detskom svete je celá stena pomaľovaná Bambiho dobrodružstvami a deti si určite získa aj veľká, na mieru vymodelovaná srnka, na ktorej si môžu posedieť. Nezabudli sme však ani na vás, dospelých – do spálne sme vám navrhli machovú stenu pripomínajúcu les, aby ste sa aj vy cítili ako v rozprávke.

NAZRITE DO TAJOV CHALETU BAMBI

Kým vy budete pripravovať obed či večeru, vaše deti sa môžu pri vás spokojne hrať. Kuchyňa, z ktorej je priamy výstup na terasu, je spojená s jedálenskou časťou až pre 10 osôb, takže vám zaručí dokonalý pocit domova, v ktorom si môžete s celou rodinou sadnúť za spoločný stôl.

Plne vybavená kuchyňa sa skladá zo vstavanej chladničky s mrazničkou, umývačky riadu, varnej dosky, rúry na pečenie a mikrovlnnej rúry. Nad kuchynskou časťou sa nachádza netradičný detský svet, ktorým sme využili voľný priestor a priniesli tak kúsok lesa pre deti aj do vnútra.

Obývacej časti dominuje extra veľká pohovka, televízia a krb. Centrálny krb na drevo je prepojený s lazy zónou a dodáva tomuto miestu dokonalú atmosféru pokoja. Ničím nerušený spánok si môžete vychutnať v troch samostatných izbách s veľkými oknami a nezabudnuteľnými výhľadmi na okolie.

Rozdelenie spální chaletu Bambi

LESNÁ SKRÝŠ
( 2 os)

Manželská posteľ pre 2 osoby

BAMBIHO KAMARÁTI (4 os)

Samostatná posteľ s prístelkou pre 2 osoby, poschodová posteľ 1 + 1 osoba

IZBA PRE LESNÉ VÍLY (4 os)

Samostatná posteľ s prístelkou pre 2 osoby, poschodová posteľ 1 + 1 osoba

V chalete sa nachádza aj vonkajší krytý wellness so zapustenou luxusnou 5-miestnou vírivkou, fínskou saunou a relaxačnými ležadlami.

CUTLERY

Plne vybavená kuchyňa a jedáleň pre 10 osôb

CHECK IN

Výstup na terasu priamo z kuchyne

SOFA

Extra veľká pohovka

TV

TV so základným balíkom programov

WIFI ROUTER

Wi-Fi pripojenie

SPA

Centrálny krb s lazy zónou

HOUSEKEEPER

Detský svet

SINK

2x kúpeľňa spojená s toaletou

DOUBLE BED

3x spálňa s výhľadom

BATHROBE

Vonkajší krytý wellness

Splňte si svoj sen ešte dnes

Okrem Chaletu Bambi pre vás pripravujeme aj ďalšie chaty. Nájdete ich na tomto
miesto už čoskoro.